eyk sigorta Anasayfa eyk sigorta Atak Mail eyk sigorta Site Haritası
 
EYK Sigorta
 
Hakkımızda
Referanslar
Talep Formu
Acentelikler

Foto Galeri

Firmamız Kocaeli'de yabancı
uyruklu kişilere de sigorta yapmaktadır.

Bize Ulaşın
eyk sigorta
 
Adres : Yeni şehir mah Gazi Mustafa Kemal bulvarı ova Sok 1/1 7. Noter Yanı İzmit/Kocaeli
Telefon : (0262) 311 16 50 - 54
Gsm : 0532 332 57 71
Faks: : (0262) 311 16 60
E-mail: : info@eyksigorta.com
 
Nakliyat Sigortaları

Sizi yükünüzün taşıyın riski Güneş taşısın...

Nakliyat
eyk sigorta

Yüklendiği yerden, ulaşacağı noktaya kadar her ürün ve eşya, taşıma sırasında çarpışma, devrilme, yol kusurları, doğal afetler ve benzeri risklerle karşı karşıyadır. Güneş Sigorta yurtiçinde ve yurtdışında her çeşit nakil aracıyla taşınan yükünüze güvence veriyor.

nakliyat sigortası
Yat
eyk sigorta
Sizi doğayla buluşturan, karmaşadan koparan bu değerli varlığınız ne yazık ki birçok riskle karşı karşıya. Marinada veya seyir halinde... Bırakın yatınızla ilgili tüm risklerinizi "Güneş" alsın, size enginler, yeni rotalar, yeni keyifler kalsın...
yat sigortası
Terminal İşletmecileri Hukuki Sorumluluk Sigortası
eyk sigorta
Liman işletme faaliyeti ile ilgili olan ve limanda bulunan deniz taşıtları, kargo, ekipman vb. ile 3.şahıs mallarında yükleme, boşaltma, yanaşma sırasında oluşabilecek zararlar, limana emanet olarak bırakılmış deniz taşıtları nedeniyle 3.şahıslara veya mallarına gelebilecek zararlar ve bu zararlar ile ilgili dava masraflarını teminat altına alır.
terminal işletmecileri hukuki sorumluluk sigortası
Depocunun Sorumluluk Sigortası
eyk sigorta
Sigortalının deposunda gerçekleştireceği depolama faaliyetleri ile ilgili olarak 3.Şahıslara karşı olan hukuki sorumluluğunun sigortasıdır. Bu sigorta ile depoda bulunan malların depo içinde bir yerden bir yere taşınması, yükleme/boşaltma işlemleri ve depolanması/istiflenmesi sırasındaki kazalar sonucu oluşabilecek hasarlar özel ve genel şartlar kapsamında teminat altına alınmaktadır.
depocunun sorumluluk sigortası
Gemi Tamircileri Hukuki Sorumluluk Sigortası
eyk sigorta
Gemi Tamircilerinin / Onarımcılarının iskeledeki, kızaktaki gemiler ve kendi kontrolündeki 3.şahıslara ait emtea, araç vb. ile 3.şahısların kendilerine gelebilecek gemi tamirciliği faaliyetinden kaynaklanan sorumluluk hasarlarını teminat altına alır.
gemi tamricileri hukuki sorumluluk sigortası
Marina İşletmecileri Hukuki Sorumluluk Sigortası
eyk sigorta

Marina/Çekek Yeri işleten Sigortalının sigortalı mahalde marine/çekek yeri işletme faaliyeti ile ilgili olarak 3.şahıslara karşı verebileceği zararlardan kaynaklanan hukuki sorumluluğunu teminat altına alır.

marina işletmecileri sigortası


 

 

 
AnasayfaKurumsalAcenteliklerFoto Galeriİletişim Site Haritası